Образовање је учење онога што нисте ни знали да не знате. - Daniel J. Boorstin

Обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ

Уплата прве рате за екскурзију матураната је до 25. августа 2019. године. Свака следећа рата је до 25. у месецу закључно са 25. фебруаром 2020. године.

Прва рата је у изосу од 7500,00 динара.

Пример уплатнице погледајте испод.

Бројеве угвора можете видети кликом на доњи линк.

Бројеви уговора

Уговоре можети преузети у школи од 19.08.2019. године.

Последње ажурирано (среда, 14 август 2019 12:20)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДОНАЦИЈАМА

Драги гимназијалци (свим генерацијама) и пријатељи Гимназије у Косовској Митровици,

Својом добровољном донацијом у износу који ви желите можете помоћи унапређењу услова рада школе и обележавању 100 година од почетка рада Гимназије у Косовској Митровици које ће се одвијати низом манифестације током септембра, октобра и новембра,закључно са 1.децембром 2019. године.

Захваљујемо се свима који воле Гимназију и желе да учествују у овој акцији.

Пример уплатнице за донације са жиро рачуном

ВИЗИРАЊЕ ПАСОША

ВАЖНО!!!!!!

ИЗ АМБАСАДЕ ШПАНИЈЕ СТИГЛО ЈЕ ОБАВЕШТЕЊЕ ДА СУ ТЕРМИНИ ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОМЕРЕНИ ПА СУ 10. ЈУЛИ, 11. ЈУЛИ, 12. ЈУЛИ И 15. ЈУЛИ У ГРУПАМА ОД ПО 10 УЧЕНИКА И ПРОФЕСОРА. ИЗВИЊАВАЈУ СЕ ШТО ЈЕ ДОШЛО ДО ПОМЕРАЊА.

Нови термини са распоредом за визирање дати су испод и можете их погледати кликом на доњи линк.

РАСПОРЕД ПО ТЕРМИНИМА ЗА ВИЗИРАЊЕ

ПОТРЕБНО ЈЕ ДА УЧЕНИЦИ ОНОГ ДАНА КАДА ИМ ЈЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

МОЛИМО УЧЕНИКЕ ДА  ПОШАЉУ НА МЕЈЛ ШКОЛЕ ФОТОКОПИЈУ СТРАНИЦЕ ПАСОША СА ПОДАЦИМА НАЈКАСНИЈЕ ДО ПЕТКА 05.07.2019. КАКО БИ ДОСТАВИЛИ СПИСАК АМБАСАДИ И АГЕНЦИЈИ.

МЕЈЛ ШКОЛЕ ЈЕ Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 20:59)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ МАТУРАНАТА ШКОЛСКЕ 2019/2020 ГОДИНЕ

Поштовани матуранти школске 2019/2020. године,

Припреме за матурску екскурзију одвијају се по плану. Екскурзија је планирана да се изведе од 14. 09. 2019. до 22.09.2019 године.

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ИМАЛИ ПАСОШ ПА НИСУ БИЛИ НА ВИЗИРАЊУ У ОДРЕЂЕНОМ ТЕРМИНУ ЗАКАЗАЋЕМО У ДОГОВОРУ СА АГЕНЦИЈОМ ТЕРМИН КАДА БУДЕ МОГУЋЕ О ЧЕМУ ЋЕМО ИХ ОБАВЕСТИТИ. ОНОГ ДАНА КАДА ИМ БУДЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОТРЕБНО ЈЕ ДА БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

Молим ученике да спреме потребна документа.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНТА МОЖЕТЕ ВИДЕТИ КЛИКОМ НА ДОЊИ ЛИНК.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНАТА ЗА ВИЗУ

Изјаву сагласности родитеља за малолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА САГЛАСНОСТИ

Изјаву родитеља о издржавању за пунолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА О ИЗДРЖАВАЊУ ЗА ПУНОЛЕТНЕ.

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 21:04)

ДОНАЦИЈЕ ПРИЈАТЕЉА ИЗ ITS-a

Април 2018.

ВИСОКА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ЗА IT  - БЕОГРАД (INFORMATION TEHNOLOGY SCHOOL) одазвала се нашој молби и донирала је нашој школи рачунарску опрему и то 10 таблета,  5 лаптоп рачунара  , као и 6 уџбеника за предмете информатичког типа у циљу унапређења наставних средстава посебно за одељање ученика обдарених за рачунарство и информатик, које ћемо отворити ове школске године.

Донацију је уручио вршилац дужности директора ITS-a професор Славко Покорни.

Скупу су присуствовали и директор Високе школе струковних студија за информационе технологије др Бојан Ристић и извршни менаџер ITS-a и професор Горан Радић.

Видео запис са доделе донације можете погледати на линку https://m.youtube.com/watch?v=kHASh8_qZ_c

ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ НАШИМ ПРИЈАТЕЉИМА И НАДАМО СЕ УСПЕШНОЈ ДАЉОЈ САРАДЊИ!

Још чланака...