Само су свемир и људска глупост бесконачни. За ово прво нисам сигуран. - Алберт Ајнштајн

Обавештења

Окружно такмичење из математике

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ОДРЖАЋЕ СЕ 23.02.2019. ГОДИНЕ У ГИМНАЗИЈИ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ.

ТАКМИЧЕЊЕ ПОЧИЊЕ У 10.00 САТИ.

УЧЕСНИЦИ ТАКМИЧЕЊА ПОТРЕБНО ЈЕ ДА БУДУ У ГИМНАЗИЈИ НАЈКАСНИЈЕ ДО 9.45 САТИ.

СВИМ ТАКМИЧАРИМА ЖЕЛИМО УСПЕШНО ТАКМИЧЕЊЕ.

Спортски успеси наших ђака

Наш ученик Михајло Стојисављевић члан ММА клуба Кос. Митровица освојио је треће место на Отвореном првенству Балкана у Б класи и то такмичећи се у сениорској конкуренцији, иако је још јуниор.

ЧЕСТИТАМО!!!

Последње ажурирано (уторак, 05 јун 2018 20:31)

Распоред Матурских испита

Распоред Матурских испита у јунском року 2018. године можете погледати кликом на доњи линк.

Распоред матурских испита

Обавештење о летопису

Објављен је летопис за школску 2017/2018. годину.

Летопис  можете погледати у категорији  * О ШКОЛИ * .

Последње ажурирано (недеља, 30 септембар 2018 19:03)

ДОНАЦИЈЕ ПРИЈАТЕЉА ИЗ ITS-a

Април 2018.

ВИСОКА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ЗА IT  - БЕОГРАД (INFORMATION TEHNOLOGY SCHOOL) одазвала се нашој молби и донирала је нашој школи рачунарску опрему и то 10 таблета,  5 лаптоп рачунара  , као и 6 уџбеника за предмете информатичког типа у циљу унапређења наставних средстава посебно за одељање ученика обдарених за рачунарство и информатик, које ћемо отворити ове школске године.

Донацију је уручио вршилац дужности директора ITS-a професор Славко Покорни.

Скупу су присуствовали и директор Високе школе струковних студија за информационе технологије др Бојан Ристић и извршни менаџер ITS-a и професор Горан Радић.

Видео запис са доделе донације можете погледати на линку https://m.youtube.com/watch?v=kHASh8_qZ_c

ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ НАШИМ ПРИЈАТЕЉИМА И НАДАМО СЕ УСПЕШНОЈ ДАЉОЈ САРАДЊИ!

Још чланака...