Живот се не мери по броју удисаја, већ по броју тренутака који ти одузимају дах...

Обавештења

Састанак стручних сарадника са начелником Школске управе Јасмином Дедић

Састанак начелника Школске управе Министарства просвете Србије са педагозима и стручним сарадницима основних и средњих школа

У  уторак 21. новембра 2017. године, у канцеларији начелника за Школску управу Министарства просвете Србије на Косову и Метохији, одржан је састанак педагога и стручних сарадника свих основних и средњих школа са Јасмином Дедић, начелником Школске управе . Тема састанка је била: Улога педагога и стручних сарадника и њихов рад у школама. Наглашена је улога педагога и стручних сарадника у планирању и програмирању образовно - васпитног рада, у праћењу и вредновању образовно-васпитног рада, у раду са наставницима, ученицима, родитељима, односно старатељима, у раду са директором, стручним сарадницима, у раду у стручним органима и тимовима, у сарадњи са надлежним установама, организацијама, удружењима и јединицама локалне самоуправе, вођењу документације, припреме за рад и стручно усавршавање.

Састанку су, као представнице Гимназије, присуствовале педагог Вукица Ракићевић, и библиотекар Слађана Пелевић.

Последње ажурирано (понедељак, 04 децембар 2017 21:15)

Екскурзија матураната

10.10.2017.

Матуранти у Барселони.

Матуранти стигли и Љорет де Мар. Пре тога обишли су Ницу. Срећно.

nica

08.10.2017

Наши матуранти на екскурзији обишли Венецију. Срећно даље и уживајте.

Последње ажурирано (понедељак, 04 децембар 2017 21:14)

Обавештење о матeријалима за вежбање

Наставни материјали као што су примери, задаци, презентације и слично биће објављивани у одељку Материјали.

Задаци за вежбање, из физике, за други и трећи разред налазе се у одељку Материјали.