Да су Римљани били у обавези да науче латински, не би имали времена да освоје свет. ;) - Хајнрих Хајне

Обавештења

Обавештење за ученике првог разреда

Обавештавају се ученици првог  разреда Гимназије у Кос. Митровици да у периоду од 20. августа до 22. августа од 8.00 до 12.00 сати код секретара Гимназије попуне анкетни листић којим ће се изјаснити о изборним предметима предвиђеним новим планом и програмом.

Ученици бирају два од четири понуђена изборна програма тако што ће заокружити на анкетном листићу број програма за који се опредељују. Анкетни листић могу узити код секретара школе или преузети кликом на доњи линк.

АНКЕТНИ ЛИСТИЋ ЗА ИЗБОРНЕ ПРЕДМЕТЕ ЗА ПРВИ РАЗРЕД

Више о изборним предметима можете погледати кликом на доњи линк.

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ПРВИ РАЗРЕД

Последње ажурирано (уторак, 07 август 2018 20:21)

План рада за август 2018.

План рада за август 2018. можете погледати кликом на доњи линк.

ПЛАН РАДА ЗА АВГУСТ 2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ МАТУРАНАТА ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

Поштовани матуранти школске 2018/2019. године,

Припреме за матурску екскурзију одвијају се по плану. Екскурзија је планирана да се изведе од 15. 09. 2018. до 23.09.2018 године. У складу са тим визирање пашоша обављаће се од 15.августа 2018. године по групама тако да сваког дана буде по 5 ученика. Прво иде одељење 4/1, па 4/2 и онда 4/3. Ученици су дужни да спреме потребна документа до 10. августа 2018. године. Попуњавање захтева за визу вршиће се у школи 10. августа 2018. године у 10.00 сати. За сва питања обратити се у школи од 5. августа 2018. године или на мејл школе Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели . Молим ученике да спреме потребна документа и да се у договору са одељењским  старешинама формирају групе по датумима како не би каснили са визирањем пасоша.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНТА МОЖЕТЕ ВИДЕТИ КЛИКОМ НА ДОЊИ ЛИНК.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНАТА ЗА ВИЗУ

Изјаву сагласности родитеља за малолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА САГЛАСНОСТИ

Изјаву родитеља о издржавању за пунолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА О ИЗДРЖАВАЊУ ЗА ПУНОЛЕТНЕ

Последње ажурирано (среда, 01 август 2018 21:21)

Спортски успеси наших ђака

Наш ученик Михајло Стојисављевић члан ММА клуба Кос. Митровица освојио је треће место на Отвореном првенству Балкана у Б класи и то такмичећи се у сениорској конкуренцији, иако је још јуниор.

ЧЕСТИТАМО!!!

Последње ажурирано (уторак, 05 јун 2018 20:31)

Распоред Матурских испита

Распоред Матурских испита у јунском року 2018. године можете погледати кликом на доњи линк.

Распоред матурских испита

Још чланака...