Само су свемир и људска глупост бесконачни. За ово прво нисам сигуран. - Алберт Ајнштајн

Обавештења

Спортски успеси наших ђака

Наш ученик Михајло Стојисављевић члан ММА клуба Кос. Митровица освојио је треће место на Отвореном првенству Балкана у Б класи и то такмичећи се у сениорској конкуренцији, иако је још јуниор.

ЧЕСТИТАМО!!!

Последње ажурирано (уторак, 05 јун 2018 20:31)

Распоред Матурских испита

Распоред Матурских испита у јунском року 2018. године можете погледати кликом на доњи линк.

Распоред матурских испита

Обавештење о летопису

Објављен је летопис за школску 2017/2018. годину.

Летопис  можете погледати у категорији  * О ШКОЛИ * .

Последње ажурирано (недеља, 30 септембар 2018 19:03)

ДОНАЦИЈЕ ПРИЈАТЕЉА ИЗ ITS-a

Април 2018.

ВИСОКА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ЗА IT  - БЕОГРАД (INFORMATION TEHNOLOGY SCHOOL) одазвала се нашој молби и донирала је нашој школи рачунарску опрему и то 10 таблета,  5 лаптоп рачунара  , као и 6 уџбеника за предмете информатичког типа у циљу унапређења наставних средстава посебно за одељање ученика обдарених за рачунарство и информатик, које ћемо отворити ове школске године.

Донацију је уручио вршилац дужности директора ITS-a професор Славко Покорни.

Скупу су присуствовали и директор Високе школе струковних студија за информационе технологије др Бојан Ристић и извршни менаџер ITS-a и професор Горан Радић.

Видео запис са доделе донације можете погледати на линку https://m.youtube.com/watch?v=kHASh8_qZ_c

ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ НАШИМ ПРИЈАТЕЉИМА И НАДАМО СЕ УСПЕШНОЈ ДАЉОЈ САРАДЊИ!

Обавештење о матeријалима за вежбање

Наставни материјали као што су примери, задаци, презентације и слично биће објављивани у одељку Материјали.

Задаци за вежбање, из физике, за други и трећи разред налазе се у одељку Материјали.