Само су свемир и људска глупост бесконачни. За ово прво нисам сигуран. - Алберт Ајнштајн

Обавештења

ТУРНИР У ОДБОЈЦИ ПОВОДОМ 100 ГОДИНА РАДА ШКОЛЕ

Поводом обележавања Дана школе (100 година рада) Гимназија у Косовској Митровици организује традиционални турнир у одбојци.

Распоред утакмица можете погледати кликом на доњи линк.

РАСПОРЕД УТАКМИЦА

Последње ажурирано (среда, 13 новембар 2019 22:46)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ

Уплата прве рате за екскурзију матураната је до 25. августа 2019. године. Свака следећа рата је до 25. у месецу закључно са 25. фебруаром 2020. године.

Прва рата је у изосу од 7500,00 динара.

Пример уплатнице погледајте испод.

Бројеве угвора можете видети кликом на доњи линк.

Бројеви уговора

Уговоре можети преузети у школи од 19.08.2019. године.

Последње ажурирано (среда, 14 август 2019 12:20)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДОНАЦИЈАМА

Драги гимназијалци (свим генерацијама) и пријатељи Гимназије у Косовској Митровици,

Својом добровољном донацијом у износу који ви желите можете помоћи унапређењу услова рада школе и обележавању 100 година (1.децембар 2019. године) рада Гимназије у Косовској Митровици.

СПИСАК ДОСАДАШЊИХ ДОНАТОРА

Милашиновић Брана, Ђекић Зоран, Вушуровић Милица, Горан Обрадовић, Гвоздић Јелена, Радосављевић Душица, Јевтић Владимир, Гордана Вулетић, Синдикална организација Гимназије, Радивојевић Невена, Предраг Лалић, Никола Раденковић, Јевтић Славољуб, Слађана Алексић Крстић, Јелена Матовић, Катарина Марковић, Дом здравља Звечан, Јочић Драган, Звонимир Симић, Боса Стевановић, Маја Степановић, ЈП ЕЛЕКТРОКОСМЕТ, Јевтић Глигорије, Соња Џоговић Лакић, Маја Јапунџић, Андријана Симовић, Марија Чудић, Миљко Радомировић, Општина Звечан, Природно-математички факултет универзитета у Приштини са привременим седиштем у Кос. Митровици,Филозофски факултет универзитета у Приштини са привременим седиштем у Кос. Митровици, Радосављевић Вукица, Висока техничка школа струковних студија Звечан, Добрић Биљана, Поповић Данијела, Радивојевић Миљана, Михајловић Милош, Лазић Драгана, Јакшић Слободан, Миленковић Данијела, Михајловић Рада, Михајловић Слободан

Захваљујемо се свима који воле Гимназију и желе да учествују у овој акцији.

Пример уплатнице за донације са жиро рачуном

Последње ажурирано (петак, 06 децембар 2019 17:48)

ВИЗИРАЊЕ ПАСОША

ВАЖНО!!!!!!

ИЗ АМБАСАДЕ ШПАНИЈЕ СТИГЛО ЈЕ ОБАВЕШТЕЊЕ ДА СУ ТЕРМИНИ ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОМЕРЕНИ ПА СУ 10. ЈУЛИ, 11. ЈУЛИ, 12. ЈУЛИ И 15. ЈУЛИ У ГРУПАМА ОД ПО 10 УЧЕНИКА И ПРОФЕСОРА. ИЗВИЊАВАЈУ СЕ ШТО ЈЕ ДОШЛО ДО ПОМЕРАЊА.

Нови термини са распоредом за визирање дати су испод и можете их погледати кликом на доњи линк.

РАСПОРЕД ПО ТЕРМИНИМА ЗА ВИЗИРАЊЕ

ПОТРЕБНО ЈЕ ДА УЧЕНИЦИ ОНОГ ДАНА КАДА ИМ ЈЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

МОЛИМО УЧЕНИКЕ ДА  ПОШАЉУ НА МЕЈЛ ШКОЛЕ ФОТОКОПИЈУ СТРАНИЦЕ ПАСОША СА ПОДАЦИМА НАЈКАСНИЈЕ ДО ПЕТКА 05.07.2019. КАКО БИ ДОСТАВИЛИ СПИСАК АМБАСАДИ И АГЕНЦИЈИ.

МЕЈЛ ШКОЛЕ ЈЕ Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 20:59)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ МАТУРАНАТА ШКОЛСКЕ 2019/2020 ГОДИНЕ

Поштовани матуранти школске 2019/2020. године,

Припреме за матурску екскурзију одвијају се по плану. Екскурзија је планирана да се изведе од 14. 09. 2019. до 22.09.2019 године.

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ИМАЛИ ПАСОШ ПА НИСУ БИЛИ НА ВИЗИРАЊУ У ОДРЕЂЕНОМ ТЕРМИНУ ЗАКАЗАЋЕМО У ДОГОВОРУ СА АГЕНЦИЈОМ ТЕРМИН КАДА БУДЕ МОГУЋЕ О ЧЕМУ ЋЕМО ИХ ОБАВЕСТИТИ. ОНОГ ДАНА КАДА ИМ БУДЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОТРЕБНО ЈЕ ДА БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

Молим ученике да спреме потребна документа.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНТА МОЖЕТЕ ВИДЕТИ КЛИКОМ НА ДОЊИ ЛИНК.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНАТА ЗА ВИЗУ

Изјаву сагласности родитеља за малолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА САГЛАСНОСТИ

Изјаву родитеља о издржавању за пунолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА О ИЗДРЖАВАЊУ ЗА ПУНОЛЕТНЕ.

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 21:04)

Још чланака...