Није ствар у томе што сам ја паметан, него што остајем са проблемима дуже. - Алберт Ајнштајн

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ МАТУРАНАТА ШКОЛСКЕ 2019/2020 ГОДИНЕ

Поштовани матуранти школске 2019/2020. године,

Припреме за матурску екскурзију одвијају се по плану. Екскурзија је планирана да се изведе од 14. 09. 2019. до 22.09.2019 године.

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ИМАЛИ ПАСОШ ПА НИСУ БИЛИ НА ВИЗИРАЊУ У ОДРЕЂЕНОМ ТЕРМИНУ ЗАКАЗАЋЕМО У ДОГОВОРУ СА АГЕНЦИЈОМ ТЕРМИН КАДА БУДЕ МОГУЋЕ О ЧЕМУ ЋЕМО ИХ ОБАВЕСТИТИ. ОНОГ ДАНА КАДА ИМ БУДЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОТРЕБНО ЈЕ ДА БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

Молим ученике да спреме потребна документа.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНТА МОЖЕТЕ ВИДЕТИ КЛИКОМ НА ДОЊИ ЛИНК.

СПИСАК ПОТРЕБНИХ ДОКУМЕНАТА ЗА ВИЗУ

Изјаву сагласности родитеља за малолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА САГЛАСНОСТИ

Изјаву родитеља о издржавању за пунолетне особе можете преузети кликом на доњи линк.

ИЗЈАВА О ИЗДРЖАВАЊУ ЗА ПУНОЛЕТНЕ.

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 21:04)