Живот се не мери по броју удисаја, већ по броју тренутака који ти одузимају дах...

Гимназија Косовска Митровица

Распоред часова

Промену распореда када се настава одвија у преподневној смени можете видети кликом на линк.

РАСПОРЕД ЧАСОВА  - ПРЕПОДНЕВНА СМЕНА

Распоред часова када се настава одвија у поподневној смени можете видети кликом на линк.

РАСПОРЕД ЧАСОВА - ПОПОДНЕВНА СМЕНА

Окружно такмичење из математике

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ОДРЖАЋЕ СЕ 23.02.2019. ГОДИНЕ У ГИМНАЗИЈИ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ.

ТАКМИЧЕЊЕ ПОЧИЊЕ У 10.00 САТИ.

УЧЕСНИЦИ ТАКМИЧЕЊА ПОТРЕБНО ЈЕ ДА БУДУ У ГИМНАЗИЈИ НАЈКАСНИЈЕ ДО 9.45 САТИ.

СВИМ ТАКМИЧАРИМА ЖЕЛИМО УСПЕШНО ТАКМИЧЕЊЕ.

Правилник друштвено корисног рада

Правилник друштвено корисног рада можете погледати кликом на доњи линк.

ПРАВИЛНИК ДРУШТВЕНО КОРИСНОГ РАДА

Обрасци за планове

Примере образаца за планове за први разред гимназије можете погледати и скинути са одговарајућег линка испод.

Глобални (годишњи) план у   docx           Глобални (годишњи) план у   pdf

Оперативни (месечни) план у   docx        Оперативни (месечни) план у   pdf

Припрема за час у    docx                       Припрема за час у  pdf

Последње ажурирано (четвртак, 04 октобар 2018 19:23)

Планови и програми

План и програм за историју и географију за први разред ИТ одељења

Историја кao doc.                                                   Историја у pdf.

Географија кao doc.                                                   Географија у pdf.

План и програм за први разред гимназије за природно-математички и друштвено језички смер можете погледати кликом на одговарајући линк.

План и програм за први разред гимназије кao doc.       План и програм за први разред гимназије у pdf.

План и приграм за одељење са посебним склоностима за рачунарство  и информатику (ИТ одељење) можете полгедати кликом на одговарајући линк.

План и програм за ИТ одељење кao doc.                     План и програм за ИТ одељење у pdf.

Последње ажурирано (четвртак, 30 август 2018 05:02)