Особа која никада није погрешила, никада није ни покушала ништа. - Алберт Ајнштајн

Гимназија Косовска Митровица

Распоред часова

Распоред часова за школску 2019/2020. годину можете погледати кликом на доњи линк.

Настава у септембру одвијаће се у преподневној смени.

РАСПОРЕД ЧАСОВА

План и програм екскурзије матураната

План и програм екскурзије матураната гимназије можете погледати кликом на доњи линк.

ПЛАН И ПРОГРАМ ЕКСКУРЗИЈЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ

Уплата прве рате за екскурзију матураната је до 25. августа 2019. године. Свака следећа рата је до 25. у месецу закључно са 25. фебруаром 2020. године.

Прва рата је у изосу од 7500,00 динара.

Пример уплатнице погледајте испод.

Бројеве угвора можете видети кликом на доњи линк.

Бројеви уговора

Уговоре можети преузети у школи од 19.08.2019. године.

Последње ажурирано (среда, 14 август 2019 12:20)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДОНАЦИЈАМА

Драги гимназијалци (свим генерацијама) и пријатељи Гимназије у Косовској Митровици,

Својом добровољном донацијом у износу који ви желите можете помоћи унапређењу услова рада школе и обележавању 100 година од почетка рада Гимназије у Косовској Митровици које ће се одвијати низом манифестације током септембра, октобра и новембра,закључно са 1.децембром 2019. године.

Захваљујемо се свима који воле Гимназију и желе да учествују у овој акцији.

Пример уплатнице за донације са жиро рачуном

Планови и програми

План и програм за други разред гимназије за природно-математички и друштвено језички смер можете погледати кликом на одговарајући линк.

План и програм за други разред гимназије у pdf.

План и програм за први разред гимназије за природно-математички и друштвено језички смер можете погледати кликом на одговарајући линк.

План и програм за први разред гимназије кao doc.       План и програм за први разред гимназије у pdf.

План и приграм за одељење са посебним склоностима за рачунарство  и информатику (ИТ одељење) можете полгедати кликом на одговарајући линк.

План и програм за ИТ одељење кao doc.                     План и програм за ИТ одељење у pdf.

План и програм за историју и географију за први разред ИТ одељења

Историја кao doc.                                                   Историја у pdf.

Географија кao doc.                                                   Географија у pdf.

Последње ажурирано (понедељак, 19 август 2019 05:38)