Ученици који похађају предмете Рачунарски системи (I4) и Оперативни системи (II4) могу да преузму фајлове кликом на доњи линк. Потребну комуникацију настављамо као и до сада.

Miroslav Marić – Operativni Sistemi-sedmi deo      Miroslav Marić – Operativni Sistemi-osmi deo

Oперативни системи збирка            Racunarski sistemi – Uvod u racunarstvo -Final

Racunarski sistemi – Hardwer

Ученици који похађају предмет Рачунарство и информатика (I1 и I2) ће као и досад наставити да користе материјал са линка petlja.org уз консултације и рад са предметним наставником.

Ученици који похађају предмет математика (I2 и II3) ће наставити учење електронским путем уз помоћ предметног наставника.

На сва питања и потребне консултације, како деце а тако и родитеља, молим вас да се обратите на имејл nemanjamilic.gimkm@gmail.com.